+ Dodaj
Walne w Gryfie
W biurowcu chełmskiej Cementowni odbyło się walne zebranie członków MKS Cement-Gryf Chełm.

Dadas mistrzynią Polski
Uczennica Szkoły Podstawowej w Rudzie-Hucie Monika Dadas w znakomitym stylu zdobyła tytuł mistrzyni Polski młodziczek w zapasach.

Chełm | dodany 9 listopada 2017
 0 206

Szymon ze złotem
Sześć medali i trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej na matach w Krakowie wywalczyli najmłodsi zapaśnicy Cementu-Gryfa Chełm podczas Międzynarodowego Turnieju imienia Władysława Bajorka.

4 medale na matach
Zgodnie z kalendarzem Polskiego Związku Zapaśniczego na matach Poznania i Siedlec rozegrane zostały dwie zapaśnicze imprezy.

Miłosz na medal
W dniach 13 - 15 października 2017 roku w Białymstoku rozegrany został VII Memoriał Patryka Jakubowskiego.

Najlepsze w kraju
W Osielsku koło Bydgoszczy rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach kobiet do 23 lat. Zawody te objęte są systemem sportu młodzieżowego prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Srebrny Szymon
Sukcesem zapaśnika Cementu-Gryfa Chełm zakończył się rozgrywany w Radomiu Międzynarodowy Puchar Polski Kadetów w zapasach stylu klasycznego.

Zdominowali rywali
Na matach w Zgierzu rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym.

Uczcili pamięć weteranów
W sobotę 30 września w Lublinie odbył się I Memoriał Strzelecki im. mł. chor. Andrzeja Adamczyka i sierż. Pawła Legenckiego. Wzięli w nim także udział strzelcy Dragona Chełm.

Młodzi klasycy z medalami
W Moszczenicy koło Piotrkowa Trybunalskiego rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym.

Janowskie ściganie
24 września w Janowie odbył się wyścig kolarski ze startu wspólnego "Janowska Pętla" w ramach cyklu wyścigów w kolarstwie szosowym "O Dębowy Laur".

Zapaśnicy z nagrodami
20 września 2017 roku Prezydent Miasta Chełm przyznała nagrody i wyróżnienia dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe.

Kopali w Wierzbicy
23 września 2017 roku na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy odbył się IX Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Wierzbica.

Wierzbica | dodany 25 września 2017
 2 0 140

Krawczyk mistrzynią
Z tytułem mistrzyni świata z Litwy gdzie rozegrano Wojskowe Mistrzostwa Świata w zapasach wraca reprezentantka Cementu-Gryfa Chełm Katarzyna Krawczyk.

Złoty Miłosz
Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi chełmscy strzelcy na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Białymstoku.

Chełm | dodany 21 września 2017
 0 98

I LO na pudle
Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie zdobyła III miejsce w finałach 56. Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety".

Na podium w stolicy
W Warszawie w międzynarodowej obsadzie rozegrany został XIV Zapaśniczy Memoriał Braci Wacława i Piotra Rydzewskich.

Chełm | dodany 19 września 2017
 0 72

Młodzi z medalami
Młodzi zapaśnicy Cementu-Gryfa Chełm swoją formę po wakacyjnej przerwie sprawdzili w rozegranych w Tyszowcach Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików i Dzieci.

Młode mistrzynie maty
Kolejny sukces w tegorocznym sezonie odniosły młode zapaśniczki Cementu-Gryfa Chełm.

Zapaśniczki nie zawodzą
Po wakacyjnej przerwie w ogólnopolskim współzawodnictwie reprezentantki Cementu-Gryfa Chełm wystartowały w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w zapasach kobiet rozgrywanych w Moszczenicy k/Piotrkowa Trybunalskiego.

Kamiński na piątkę
Zawodnik Cementu-Gryf Chełm - Patryk Kamiński zajął piąte miejsce w rozgrywanych w Tampere (Finlandia) Mistrzostwach Świata Juniorów w zapasach.

Chełm | dodany 1 września 2017
 0 164

Patrycja i Szymon jadą na MŚ
Już w najbliższych dniach dwoje reprezentantów Cementu-Gryf Chełm Patrycja Dudek i Szymon Szymonowicz będzie bronić barw Polski podczas rozgrywanych w Grecji Mistrzostwach Świata Kadetów w zapasach.

Oldboje kopali w Dorohusku
29 lipca na obiektach sportowych w Dorohusku zorganizowany został XXI Turniej Piłki Nożnej Oldbojów im. Edwarda Pusiaka.

Dorohusk | dodany 3 sierpnia 2017
 6 0 225

Dwoje po medale
Dwoje reprezentantów Cementu-Gryf Chełm już za kilka dni na matach Bośni i Hercegowiny stanie do walk o medal Mistrzostw Europy Kadetów (15-17 lat) w zapasach.