Rosną nam przyszli mistrzowie łyżwiarstwa.

Przeczytajcie ile medali z Mistrzostw przyjechało do Chełma.

Chełm | dodany 13 grudnia 2017
 0 491

MKS Dragon Chełm na międzynarodowych zawodach Open Kaliber 2017
Julia Łoś rywalizując w konkurencji karabinu pneumatycznego juniorek ze starszymi od siebie zajęła 37 miejsce na 100 sklasyfikowanych, zaś wśród polskich zawodniczek osiągnęła 16 miejsce.

Kacper ze złotem
Wiele powodów do radości po zakończonym, już ostatnim w tym roku, starcie dla juniorów w zapasach w stylu klasycznym dostarczyli reprezentanci Miejskiego Klubu Sportowego Cement-Gryf Chełm.

Szóstka z medalami
Kolejny sukces w tegorocznym sezonie odniosły młode zapaśniczki Cementu-Gryfa Chełm.

Świetny koniec sezonu
W niedzielę 19 listopada 2017 roku rozegrane zostały w Lublinie Zawody Kontrolne Jesień 2017. Ta coroczna impreza stanowi wojewódzkie podsumowanie sezonu strzeleckiego.

Jak zwykle celnie
Ukazał się komunikat z wojewódzkich zawodów strzeleckich z broni kulowej pod nazwą: Szkolna Liga Strzelecka 2017.

Na podium w Berlinie
Z udziałem 11 państw w Berlinie rozegrany został Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Dzieci, Młodziczek, Kadetek i Juniorek - Internationales Frauenturnier.

Walne w Gryfie
W biurowcu chełmskiej Cementowni odbyło się walne zebranie członków MKS Cement-Gryf Chełm.

Dadas mistrzynią Polski
Uczennica Szkoły Podstawowej w Rudzie-Hucie Monika Dadas w znakomitym stylu zdobyła tytuł mistrzyni Polski młodziczek w zapasach.

Chełm | dodany 9 listopada 2017
 0 561

Szymon ze złotem
Sześć medali i trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej na matach w Krakowie wywalczyli najmłodsi zapaśnicy Cementu-Gryfa Chełm podczas Międzynarodowego Turnieju imienia Władysława Bajorka.

4 medale na matach
Zgodnie z kalendarzem Polskiego Związku Zapaśniczego na matach Poznania i Siedlec rozegrane zostały dwie zapaśnicze imprezy.

Miłosz na medal
W dniach 13 - 15 października 2017 roku w Białymstoku rozegrany został VII Memoriał Patryka Jakubowskiego.

Najlepsze w kraju
W Osielsku koło Bydgoszczy rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach kobiet do 23 lat. Zawody te objęte są systemem sportu młodzieżowego prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Srebrny Szymon
Sukcesem zapaśnika Cementu-Gryfa Chełm zakończył się rozgrywany w Radomiu Międzynarodowy Puchar Polski Kadetów w zapasach stylu klasycznego.

Zdominowali rywali
Na matach w Zgierzu rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym.

Uczcili pamięć weteranów
W sobotę 30 września w Lublinie odbył się I Memoriał Strzelecki im. mł. chor. Andrzeja Adamczyka i sierż. Pawła Legenckiego. Wzięli w nim także udział strzelcy Dragona Chełm.

Młodzi klasycy z medalami
W Moszczenicy koło Piotrkowa Trybunalskiego rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym.

Janowskie ściganie
24 września w Janowie odbył się wyścig kolarski ze startu wspólnego "Janowska Pętla" w ramach cyklu wyścigów w kolarstwie szosowym "O Dębowy Laur".

Zapaśnicy z nagrodami
20 września 2017 roku Prezydent Miasta Chełm przyznała nagrody i wyróżnienia dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe.

Kopali w Wierzbicy
23 września 2017 roku na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy odbył się IX Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Wierzbica.

Wierzbica | dodany 25 września 2017
 2 0 425

Krawczyk mistrzynią
Z tytułem mistrzyni świata z Litwy gdzie rozegrano Wojskowe Mistrzostwa Świata w zapasach wraca reprezentantka Cementu-Gryfa Chełm Katarzyna Krawczyk.

Złoty Miłosz
Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi chełmscy strzelcy na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Białymstoku.