Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
home > Start > Ogłoszenia > Pracownik produkcji

Społeczność

PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 9 godzin temu

Pracownik produkcji

Opis:
"oferujemy:
wynagrodzenie od 1800 zł do 2800 zł na rękę
pracę od zaraz
umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)
aplikuj nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
zadania:
pakowanie gotowych produktów np. gąbek, kostek toaletowych
kontrola jakości
składanie komponentów
obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku pracy

oczekujemy:
motywacji do pracy
dyspozycyjności
masz uprawnienia UDT- zgłoś to nam koniecznie!
Agencja zatrudnienia nr 47
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 7 września 2020

Odsłon: 31
1 800 zł /miesięcznie
Dominika
Telefon 667 700 352
ID ogłoszenia: OB000000720
Wyświetleń: 31

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

730 357 530

alarmSkrzynka alarmowa

alert.chelm@gada.pl

emailRedakcja e-mail

chelm@gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone chelm.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Fotowoltaika, montaż i wycena
x