Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Kradzież stulecia
Zgłoś się do wojska
Koncertowo w Chełmie
Lekarka na bani
home > Start > Sport > Wakacyjne kopanie
Rozmiar tekstu:
AAA
CHEŁM
2017.07.03 09:20 | aktualizacja: 2017.07.03 09:20

Wakacyjne kopanie

Rozpoczęły się piłkarskie rozgrywki w ramach Ligi Wakacyjnej z MOSiR-em 2017.
Wakacyjne kopanie
Wakacyjne kopanie

24 czerwca na boisku na osiedlu Słoneczne odbył się inauguracyjny turniej dzikich drużyn w piłce nożnej w ramach "Ligi Wakacyjnej z MOSiR-em 2017". W zawodach wzięło udział 10 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych. Oto wyniki:

Kategoria gimnazja:

Królewscy - Złoczyńcy 0:2

Gryzące Żaby - FC Mamba 0:4

Królewscy - FC Mamba 1:2

Złoczyńcy - Gryzące Żaby 2:1

Królewscy - Gryzące Żaby 0:0

Złoczyńcy - FC Mamba 1:0

Tabela:

1. Złoczyńcy 9p. 5:1

2. FC Mamba 6p. 6:2

3. Królewscy 1p. 1:4

4. Gryzące Żaby 1p. 1:6

Składy drużyn:

Królewscy: Michał Szaja, Paweł Opaliński, Adam Kuryś, Kacper Kozioł, Michał Kinach, Adrian Bernacki, Przemek Lewandowski

FC Mamba: Damian Ciotucha, Adrian Popielnicki, Mateusz Tywoniuk, Kacper Ulanowski, Norbert Harko

Złoczyńcy: Jakub Zalewa, Patryk Derkacz, Krystian Derkacz, Jakub Fituła, Konrad Sobolewski

Gryzące Żaby: Oliwier Radzikowski, Kuba Kosowski, Maciek Kiryk, Dawid Mucha, Karol Bartecki

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

Grupa I

Zadrzew - Rio United 0:0

Zadrzew - Dudi Team 0:1

Rio United - Dudi Team 4:0

Tabela:

1. Rio United 4p. 4:0

2. Dudi Team 3p. 1:4

3. Zadrzew 1p. 0:1

Grupa II

Migowce - United Angels 0:0

Migowce - Dino 2:2

United Angels - Dino 1:2

Tabela:

1. Dino 4p. 4:3

2. Migowce 2p. 2:2

3. United Angels 1p. 1:2

Mecz o III miejsce:

Dudi - Migowce 1:2

Mecz o I miejsce:

Rio United - Dino 0:2

Składy drużyn finałowych:

Dino: Paweł Momot, Seweryn Herda, Michał Kubów, Oskar Jaworski, Marek Panasiuk, Kamil Momot, Sebastian Blacha, Wojciech Radzicki, Jakub Tabiszewski

Rio United: Kacper Terlecki, Jakub Marczuk, Giangreco, Jakub Czerwiński, Piotr Kawczyński, Michał Kawczyński, Paweł Kaczorowski, Kornel Kwiatosz, Adrian Pastuszak, Nikodem Dzierba

Migowce: Sebastian Wawrzyszuk, Jakub Kobiałka, Michał Graczkowski, Szymon Powaga, Bartek Ożóg, Grzegorz Grusza, Tomasz Kwietniewski

Dudi: Jakub Fijoł, Damian Janicki, Kamil Wasyluk, Karol Stojański, Michał Łubkowski, Kamil Stojański, Adam Romaszewski, Krystian Bujalski

Turniej sędziowali: Emil Krasnowski, Krzysztof Suski

Opieka medyczna: Kamil Kociubiński

W dniach 27.06 i 29.06 na boisku na boisku Orlik 2012 przy ul. Sienkiewicza odbyły się kolejne turnieje dzikich drużyn w piłce nożnej w ramach "Ligi Wakacyjnej z MOSiR-em 2017". Oto wyniki:

27.06

Kategoria szkoły podstawowe:

FC Janusze - Dzikie Węże 3:1

Dzikie Węże - FC Janusze 0:2

1. FC Janusze 6p. 5:1

2. Dzikie Węże 0p. 1:5

Składy drużyn:

FC Janusze: Igor Pawłowski, Dominik Chmiel, Kacper Tywoniuk, Sebastian Gułkowski

Dzikie Węże: Kordian Romańczuk, Hubert Wałczuk, Maciej Oliwiak, Damian Skorupa

Kategoria gimnazja:

Grupa I

Gryzące Żaby - FC Mamba 1:1

Power Rangersi - FC Mamba 2:0

Gryzące Żaby - Power Rangersi 0:3

Tabela:

1. Power Rangersi 6p. 4:0

2. FC Mamba 1p. 1:3

3. Gryzące Żaby 1p. 1:4

Grupa II

Królewscy - Złoczyńcy 4:2

Dziewczyny - Królewscy 0:2

Złoczyńcy - Dziewczyny 2:0

Tabela:

1. Królewscy 6p. 6:2

2. Złoczyńcy 3p. 4:4

3. Dziewczyny 0p. 0:4

Mecz o III miejsce

FC Mamba - Złoczyńcy 1:3

Mecz o I miejsce

Królewscy - Power Rangersi 3:0

Składy drużyn finałowych:

Królewscy: Michał Szaja, Paweł Opaliński, Adam Kuryś, Kacper Kozioł, Michał Kinach, Adrian Bernacki, Przemek Lewandowski

Power Rangersi: Dawid Nickel, Adrian Tywoniuk, Nikodem Dzierba, Patryk Wawer

Złoczyńcy: Jakub Zalewa, Patryk Derkacz, Krystian Derkacz, Jakub Fituła, Konrad Sobolewski

FC Mamba: Damian Ciotucha, Adrian Popielnicki, Mateusz Tywoniuk, Kacper Ulanowski, Norbert Harko

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

Grupa I

FC Melisa - Dino Squad 3:0

Dino Squad - Dudi Team 2:0

Dodi Team - FC Melisa 1:0

Tabela:

1. FC Melisa 3p. 3:0

2. Dino Squad 3p. 2:0

3. Dudi Team 3p. 1:0

Grupa II

Migowce - United Angels 1:0

Migowce - Rio United 0:1

United Angels - Rio United 1:2

Tabela:

1. Rio United 6p. 3:1

2. Migowce 3p. 1:1

3. United Angels 0p. 1:3

Grupa III

Adi nie traci formy - Wojsławice 2:1

Zadrzew - Adi nie traci formy 1:2

Wojsławice - Zadrzew 2:1

Tabela:

1. Adi nie traci formy 6p. 4:2

2. Wojsławice 3p. 3:3

3. Zadrzew 0p. 2:4

Grupa finałowa:

Adi nie traci formy - FC Melisa 1:0

Rio United - Adi nie traci formy 2:0

FC Melisa - Rio United 1:0

Tabela:

1. Rio United 3p. 2:1

2. FC Melisa 3p. 1:1

3. Adi nie traci formy 3p. 1:2

Składy drużyn finałowych:

Rio United: Kacper Terlecki, Jakub Marczuk, Giangreco, Jakub Czerwiński, Piotr Kawczyński, Michał Kawczyński, Paweł Kaczorowski, Kornel Kwiatosz, Adrian Pastuszak, Nikodem Dzierba

FC Melisa: Kuba Terpiłowski, Mateusz Kruszewski, Kacper Bury, Patryk Nowosad, Paweł Kozłowski

Adi nie traci formy: Filip Filipczuk, Michał Otkała, Dawid Kołaczkowski, Jakub Sawa, Mateusz Herda

Turniej sędziował: Krzysztof Suski

Opieka medyczna: Kamil Kociubiński

29.06.

Szkoły gimnazjalne:

Grupa I

Janusze - FC Mamba 0:5

Superstrikers - Janusze 3:0

FC Mamba - Superstrikers 3:0

Tabela:

1. FC Mamba 6p. 8:0

2. Superstrikers 3p. 3:3

3. Janusze 0p. 0:8

Grupa II

Królewscy - Kebabowcy 0:2

Dziewczyny - Królewscy 0:1

Kebabowcy - Dziewczyny 2:0

Tabela:

1. Kebabowcy 6p. 4:0

2. Królewscy 3p. 2:1

3. Dziewczyny 0p. 0:3

Grupa III

Power Rangersi - Gryzące Żaby 3:0

Ulańce - Power Rangersi 4:0

Gryzące Żaby - Ulańce 0:3

Tabela:

1. Ulańce 6p. 7:0

2. Power Rangersi 3p. 3:4

3. Gryzące Żaby 0p. 0:6

Grupa finałowa:

Ulańce - FC Mamba 1:2

Kebabowcy - Ulańce 3:0

FC Mamba - Kebabowcy 1:1

Tabela:

1. Kebabowcy 4p. 4:1

2. FC Mamba 4p. 3:2

3. Ulańce 0p. 1:5

Składy drużyn finałowych:

Kebabowcy: Szymon Roczon, Mateusz Koguciuk, Michał Kwiatek, Sebastian Stachniuk, Luiz Mołodecki

FC Mamba: Damian Ciotucha, Adrian Popielnicki, Mateusz Tywoniuk, Kacper Ulanowski, Norbert Harko

Ulańce: Jakub Jabłoński, Krzysztof Haponiuk, Borys Guz, Dawid Salewski, Łukasz Kołaczkowski

Szkoły ponadgimnazjalne:

Grupa I

Łokiety - Rio United 0:1

Dino Squad - Łokiety 1:2

Rio United - Dino Squad 2:0

Tabela:

1. Rio United 6p. 3:0

2. Łokiety 3p. 2:2

3. Dino Squad 0p. 1:4

Grupa II

FC Melisa - Migowce 0:1

Adi nie traci formy - FC Melisa 2:1

Migowce - Adi nie traci formy 0:0

Tabela:

1. Adi nie traci formy 4p. 2:1

2. Migowce 4p. 1:0

3. FC Melisa 0p. 1:3

Grupa III

Dudi Team - FC Nurki 0:0

Zadrzew - United Angels 0:0

United Angels - Dudi Team 1:0

Zadrzew - FC Nurki 0:0

FC Nurki - United Angels 0:2

Zadrzew - Dudi Team 2:0

Tabela:

1. United Angels 7p. 3:0

2. Zadrzew 5p. 2:0

3. FC Nurki 2p. 0:2

4. Dudi Team 1p. 0:3

Grupa finałowa:

Rio United - Adi nie traci formy 1:2

United Angels - Rio United 2:1

Adi nie traci formy - United Angels 0:3

Tabela:

1. United Angels 6p. 5:1

2. Adi nie traci formy 3p. 2:4

3. Rio United 0p. 2:4

Składy finałowych drużyn:

United Angels: Jakub Szaran, Kacper Perlik, Patryk Stelmaszczyk, Łukasz Sawicki, Wiktor Sawicki, Maciej Stachowicz, Mateusz Zajączkowski

Adi nie traci formy: Filip Filipczuk, Michał Otkała, Dawid Kołaczkowski, Jakub Sawa, Mateusz Herda

Rio United: Kacper Terlecki, Jakub Marczuk, Giangreco, Jakub Czerwiński, Piotr Kawczyński, Michał Kawczyński, Paweł Kaczorowski, Kornel Kwiatosz, Adrian Pastuszak, Nikodem Dzierba

Turniej sędziowali: Krzysztof Suski, Emil Krasnowski

Opieka medyczna: Kamil Kociubiński

Kolejny turniej odbędzie się 4 lipca o godzinie 9.00 na boisku Orlik 2012 przy ul. Sienkiewicza. Serdecznie zapraszamy!

MOSiR Chełm
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Wakacyjne kopanie, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
MOSiR Chełm dodany
 
Odsłon: 175
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na chelm.gada.pl? Zaloguj się
Imię lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wydawca portalu chelm.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
REKLAMA
reklama
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA

Przeczytaj również

REKLAMA

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

530 288 700

alarmSkrzynka alarmowa

alert.chelm@gada.pl

emailRedakcja e-mail

chelm@gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone chelm.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Zapytania Google
x