Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
home > Start > Ogłoszenia > Projektant CAD - praca stacjonarna w Gliwicach, możliwość pracy zdalnej

Społeczność

PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 31 paędziernika 2019

Projektant CAD - praca stacjonarna w Gliwicach, możliwość pracy zdalnej

Opis:
Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

- projektowanie instalacji grzewczych i sanitarnych zgodnie z najnowszymi wymaganiami techniki dla Klientów krajowych i zagranicznych,

Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej firmie, wynagrodzenie od 4000-4500 brutto,
- możliwość pracy zdalnej, zadaniowy czas pracy

pełna treść ogłoszenia: https://obpon.pl/article/202914/show.html
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 17 paędziernika 2019

Odsłon: 49
4 000 zł
OBPON
Email praca1@obpon.pl
ID ogłoszenia: OB000000453
Wyświetleń: 49

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

730 357 530

alarmSkrzynka alarmowa

alert.chelm@gada.pl

emailRedakcja e-mail

chelm@gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone chelm.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
x