Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Dzieci i seniorzy w Chełmie będą jeździć autobusami za darmo jeszcze przed świętami
Śmiertelny wypadek z udziałem pieszej na na DK-12
Przed policjantami ukrył się w dziurze w ścianie
Atak metalową pałką w Rejowcu Fabrycznym
home > Start > Aktualności > MDK ogłasza i zaprasza
Rozmiar tekstu:
AAA
CHEŁM
2017.05.05 15:05

MDK ogłasza i zaprasza

Młodzieżowy Dom Kultury informuje o wynikach konkursu o Chełmie oraz zaprasza na sobotnie przedstawienie w ramach Teatru na Poduszkach.
MDK ogłasza i zaprasza
MDK ogłasza i zaprasza

Zapraszamy na spotkanie z Teatrem na Poduszkach. 6 maja o godzinie 12:00 w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie przy ul. Pocztowej 41, obejrzymy przedstawienie Teatru Conieco pt. " Wrażliwość "

Inspiracją sztuki jest baśń J.Ch. Andersena pt. " Stokrotka ", jej mali bohaterowie są krzywdzeni przez człowieka, a w końcu zostają wyrzuceni jak niepotrzebne przedmioty.

W tym miejscu zaczyna się spektakl. Zobaczymy stokrotkę leżącą na ulicy i przechodzących ludzi.

Scena pierwsza jest zrealizowana w technice teatru przedmiotu. Ludzie-buty i ich reakcje na porzucony kwiatek, to refleksje na temat wrażliwości ludzkiej.

Pozostałe części spektaklu to marionetkowa pantomima z muzyką Agnieszki Glińskiej.

W scenie drugiej …

Tego już nie zdradzimy, aby dowiedzieć się jak potoczą się losy bohaterów tej opowieści trzeba przyjść na spektakl…

Ilość miejsc ograniczona - bezpłatne wejściówki dostępne w Młodzieżowym Domu Kultury

27 kwietnia o godzinie 11.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Pocztowej 41 w Chełmie uroczyście podsumowano i nagrodzono laureatów konkursu " A ja kocham swoje miasto “. Tym samym została otwarta wystawa pokonkursowa, do której oglądania serdecznie zapraszamy.

Na konkurs nadesłano łącznie 280 prac plastycznych, 223 prace malarskie i 57 fotografii z 23 placówek. Czas poznać laureatów konkursu.

Na podstawie protokołu z posiedzenia Komisji Konkursowej powołanej do oceny prac plastycznych nadesłanych na konkurs "A ja kocham swoje miasto“

Prace nadesłały następujące placówki:

1. Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie

2. Przedszkole Miejskie Nr 5 w Chełmie

3. Przedszkole Miejskie Nr 6 w Chełmie

4. Przedszkole Miejskie Nr 8 w Chełmie

5. Przedszkole Miejskie Nr 10 w Chełmie

6. Przedszkole Miejskie Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

7. Przedszkole Miejskie Nr 15 w Chełmie

8. Językowe Przedszkole Integracyjne "W Kasztanowym Parku"

9. Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

10. Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

11. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chełmie

12. Szkoła Podstawowa nr 5Chełmie im. Marii Konopnickiej w  Chełmie.

13. Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

14. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

15. Gimnazjum Nr 2 w Chełmie

16. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

17. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

18. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie

19. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

20. Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące w Chełmie

21. Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie

22. Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie

23. Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Chełmie

Komisja Konkursowa w składzie:

· Jagoda Barczyńska - historyk sztuki

· Violetta Furtak - plastyk - nauczyciel pracowni inicjatyw kulturalnych

· Aleksandra Borysiewicz - nauczyciel pracowni inicjatyw kulturalnych, grupa fotograficzna Paparazzi

· Agata Sobczyk - nauczyciel pracowni inicjatyw kulturalnych - sekretarz

postanowiła nagrodzić następujących autorów:

Kategoria: malarstwo, rysunek, grafika

Nagrody malarstwo, rysunek, grafika w kategorii wiekowej 5-6 lat:

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie

1.Anna Kwiatoń-5 lat

n-l Renata Wacewicz

Przedszkole Miejskie Nr 5 w Chełmie

2.Sandra Korkosz-6 lat

n-l Ewelina Piskorska

3.Katarzyna Chołody-6 lat

n-l Ewelina Piskorska

4.Szymon Korkosz-6 lat

n-l Eryka Jeleń

5.Marcel Mackiewicz-6 lat

n-l Eryka Jeleń

Przedszkole Miejskie Nr 10 w Chełmie

6.Martyna Korchut-5 lat

n-l Renata Dufek

7.Julia Nowosad-5 lat

n-l Renata Dufek

Przedszkole Miejskie Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

8.Weronika Woźniak-5 lat

n-l Barbara Krzysztoń

n-l Magdalena Kendzierawska

Przedszkole Miejskie Nr 15 w Chełmie

9.Nikola Charuk-6 lat

n-l Elżbieta Podsiadła

10.Jakub Wolski-6 lat

n-l Elżbieta Podsiadła

n-l Anna Ruszała

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

11.Martyna Nowosad-6 lat

n-l Łukasz Serej

Językowe Przedszkole Integracyjne "W Kasztanowym Parku"

12.Oliwia Wosztyl-6 lat

n-l Anna Stefaniak

Wyróżnienia malarstwo, rysunek, grafika w kategorii wiekowej 5-6 lat:

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie

1.Maja Antczak - 5 lat

n-l Antonina Świderska

2.Wiktor Skrzydłowski-6 lat

n-l Lilla Kicińska

Przedszkole Miejskie Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

3.Iga Januszanis-5 lat

n-l Barbara Krzysztoń

n-l Magdalena Kendzierawska

4.Jagoda Smorga-6 lat

n-l Agnieszka Pasztelan

Językowe Przedszkole Integracyjne "W Kasztanowym Parku"

5.Oliwia Powaga-5 lat

n-l Grażyna Stasiuk

6.Wiktoria Brzozowska-6 lat

n-l Urszula Wojewódzka

n-l Patrycja Pełczyńska

7.Katarzyna Mazurek-5 lat

n-l Anna Stefaniak

Nagrody malarstwo, rysunek, grafika w kategorii wiekowej 7-9 lat:

Przedszkole Miejskie Nr 6 w Chełmie

1.Gabriel Huczuk-7 lat

n-l Grażyna Mazurek

2.Zuzanna Kawalec-7 lat

n-l Elżbieta Nowosad

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

3.Maja Suszko-9 lat

n-l Dorota Wowczuk

4.Jakub Grotnik-9 lat

n-l Dorota Wowczuk

5.Bartosz Bednarski-9 lat

n-l Dorota Wowczuk

Zespół szkół Ogólnokształcących Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

6.Martyna Bartkowicz-8 lat

n-l Beata Legieć

7.Klaudia Bitner-9 lat

n-l Małgorzata Babkiewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

8.Karolina Kowalczuk-8 lat

n-l Iwona Molin

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

9.Amelia Złotnik - 9 lat

n-l Grażyna Wiśniewska

10.Zofia Sobańska-9 lat

n-l Grażyna Wiśniewska

11.Eliza Szymańska-9 lat

n-l Grażyna Wiśniewska

12.Natalia Ostrowska-9 lat

n-l Irena Strzelec

13.Maria Stachowska - 9 lat

n-l Ewa Lipska

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

14.Kajetan Pruszkowski-7 lat

n-l Joanna Chilczuk

15.Franciszek Santor-7 lat

n-l Joanna Chilczuk

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

16.Noemi Porzycka-7 lat

n-l Łukasz Serej

Wyróżnienia malarstwo, rysunek, grafika w kategorii wiekowej 7-9 lat:

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie

1.Aleksandra Antoniak - 9 lat

n-l Elżbieta Staniszewska

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

2.Szymon Gadzała-9 lat

n-l Elżbieta Staniszewska

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

3.Zuzanna Zugaj-8 lat

n-l Dorota Pieńkowska

n-l Anita Radzięciak

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

4.Julian Nieroda-8 lat

n-l Marianna Niemczuk

5.Oliwia Pietrzak-8 lat

n-l Iwona Molin

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

6.Karolina Paluda-9 lat

n-l Ewa Lipska

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

7.Paulina Grzeluk-7 lat

n-l Joanna Chilczuk

Nagrody malarstwo, rysunek, grafika w kategorii wiekowej 10-12 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie

1.Anna Wiśniewska-11 lat

n-l Edyta Bubiłek - Wójcik

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

2.Rozalia Łukaszuk-10 lat

n-l Grażyna Wiśniewska

3.Piotr Gronczak-10 lat

n-l Grażyna Wiśniewska

4.Emilia Oziomek-11 lat

n-l Elżbieta Szewczak

5.Zuzanna Perlik-11 lat

n-l Elżbieta Szewczak

Wyróżnienia malarstwo, rysunek, grafika w kategorii wiekowej 10-12 lat

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chełmie

1.Monika Spodniewska - 10 lat

n-l Lidia Kowalczuk

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie

2.Julia Klimczak-10 lat

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

3.Anna Radzicka-10 lat

n-l Ewa Słomczyńska

4.Kacper Jachymczak-10 lat

n-l Jolanta Rozwód

5.Sylwia Kruk-10 lat

n-l Ewa Słomczyńska

6.Oliwia Popek-12 lat

n-l Ewa Słomczyńska

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

7.Maja Gałan-10 lat

n-l Dorota Kuchta

8.Maja Niebrzydowska-12 lat

n-l Elżbieta Szewczak

Nagrody malarstwo, rysunek, grafika w kategorii wiekowej 13-15 lat

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

1.Natalia Rados-13 lat

n-l Elżbieta Szewczak

2.Hanna Malinowska-13 lat

n-l Elżbieta Szewczak

Gimnazjum Nr 2 w Chełmie

3.Diana Wychadańczuk-15 lat

n-l Marzena Drozda

4.Dariusz Kwietniewski-14 lat

n-l Marzena Drozda

Wyróżnienia malarstwo, rysunek, grafika w kategorii wiekowej 13-15 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie

1.Zofia Mazurek-14 lat

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

n-l Agnieszka Jaroszek

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

2.Kacper Ćwir-15 lat

n-l Anna Radziszewska-Smutniak

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

3.Karolina Wysocka-13 lat

n-l Elżbieta Szewczak

Nagrody malarstwo, rysunek, grafika w kategorii wiekowej 16-18 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

1.Beata Furtak-16 lat

n-l Anna Radziszewska-Smutniak

Wyróżnienia malarstwo, rysunek, grafika w kategorii wiekowej 16-18 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie

1.Michał Ścigaj-14 lat

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

2.Lena Pejo-14 lat

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

n-l Agnieszka Jaroszek

Kategoria: fotografia

Wyróżnienia fotografia w kategorii wiekowej 5-6 lat

Językowe Przedszkole Integracyjne "W Kasztanowym Parku"

1.Rafał Łaciński-Kijana-6 lat

n-l Anna Stefaniak

Nagrody fotografia w kategorii wiekowej 7-9 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie

1.Łucja Łacińska-Kijana-8 lat

n-l Dorota Pieńkowska

n-l Anita Radzięciak

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

2.Jakub Stadnik-9 lat

n-l Monika Białasz-Chojna

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

3.Karolina Hawryluk-9 lat

n-l Grażyna Wiśniewska

Nagrody fotografia w kategorii wiekowej 13-15 lat

Gimnazjum Nr 2 w Chełmie

1.Wiktoria Paciora-15 lat

n-l Marzena Drozda

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

2.Emilka Orłowska-14 lat

n-l Marzena Jeleń

Wyróżnienia fotografia w kategorii wiekowej 13-15 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie

1.Gloria Jasińska-15 lat

n-l Sylweriusz Sotel

Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Chełmie

2.Natalia Kułaczkowska-13 lat

n-l Andrzej Kuczura

Nagrody fotografia w kategorii wiekowej 16-18 lat

Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące w Chełmie

1.Sylwia Kawęcka-17 lat

n-l Witold Nowak

Wyróżnienia fotografia w kategorii wiekowej 16-18 lat

Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie

1.Paulina Sikora-17 lat

n-l Agnieszka Steć

2.Karolina Kawalec-17 lat

n-l Beata Sawosz

Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie

3.Aleksandra Kozdra-16 lat

n-l Renata Nowosad

Komisja pragnie złożyć podziękowania autorom prac oraz nauczycielom, którzy przyczynili się do powstania bardzo ciekawej wystawy.

MDK Chełm
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
MDK ogłasza i zaprasza, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
MDK Chełm dodany
 
Odsłon: 1671
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na chelm.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu chelm.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

730 357 530

alarmSkrzynka alarmowa

alert.chelm@gada.pl

emailRedakcja e-mail

chelm@gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone chelm.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
x