Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Tragiczny finał poszukiwań
Odzyskali skradzionego Volkswagena
Jedna osoba ranna w wypadku
Zatrzymani za rozbój
home > Start > Aktualności > Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty
Rozmiar tekstu:
AAA
CHEŁM
2017.04.10 09:19

Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty

Już po raz XXIII zorganizowano konkurs plastyczny Polskie Tradycje Wielkanocne - Palmy i Pisanki.
Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty
Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty

Uroczyste podsumowanie odbyło się 6 kwietnia o godzinie 11.00 w Galerii na Górce w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie przy ul. Pocztowej 41.

Na podstawie protokołu z posiedzenia Komisji Konkursowej powołanej do oceny prac plastycznych nadesłanych na XXIII konkurs "Palmy i Pisanki“

Protokół sporządzono 28 marca 2017.

Na konkurs nadesłano łącznie 330 prac. W tym 154 pisanek, 126 stroików, 50 palm.

Prace nadesłały następujące placówki:

Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie

Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie

Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie

Przedszkole Miejskie nr 8 w Chełmie

Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie

Przedszkole Miejskie nr 12 w Chełmie

Przedszkole Miejskie nr 13 w Chełmie

Przedszkole Miejskie nr 14 w Chełmie

Przedszkole Miejskie nr 15 w Chełmie

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Arka Przyszłości" w Chełmie

Językowe Przedszkole Integracyjne "W Kasztanowym Parku"

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Chełmie

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

Oddział Przedszkolny przy Pierwszej Społecznej Szkole Podstawowej w Chełmie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmie

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w  Chełmie.

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" w Chełmie

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kaniem

Szkoła Podstawowa w Świerżach

Gimnazjum nr 2 w Chełmie

Zespół szkół Ogólnokształcących nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

Zespół Szkół w Rudzie - Hucie

Szkoła Filialna w Rudzie

Komisja Konkursowa w składzie:

Jagoda Barczyńska - historyk sztuki

Violetta Furtak - plastyk - nauczyciel pracowni inicjatyw kulturalnych

Anna Bobruś-Chołota - nauczyciel pracowni inicjatyw kulturalnych

Agata Sobczyk - nauczyciel pracowni inicjatyw kulturalnych - sekretarz

postanowiła nagrodzić następujących autorów:

W kategorii pisanek:

Nagrody Przedszkola

Językowe Przedszkole Integracyjne "W Kasztanowym Parku"

1. Pola Rejmak-6 lat

n-l Urszula Wojewódzka

n-l Patrycja Pełczyńska

2. Wiktoria Hryszko-6 lat

n-l Urszula Wojewódzka

n-l Patrycja Pełczyńska

3. Zuzanna Reducha-6 lat

n-l Urszula Wojewódzka

n-l Patrycja Pełczyńska

Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie

4. Julia Blacha-5 lat

n-l Renata Dufek

Nagrody Szkoła Podstawowa kl I-III

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

1. Natalia Prus-8 lat

n-l Iwona Molin

2. Zofia Kozorys-7 lat

n-l Iwona Molin

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

3. Kuba Mojski-9 lat

n-l Ewa Lipska

Szkoła Filialna w Rudzie

4. Oliwier Branicki-9 lat

n-l Bożena Zielińska

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

1. Aleksandra Niewęgłowska-10 lat

n-l Grażyna Wiśniewska

Nagrody Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1. Aleksandra Olszanowska-13 lat

n-l Elżbieta Szewczak

Nagrody gimnazjum

Zespół Szkół w Rudzie - Hucie

1. Magdalena Kosiba-13 lat

n-l Barbara Gałus

2. Joanna Morciś-14 lat

n-l Barbara Gałus

3. Anna Kruk-13 lat

n-l Barbara Gałus

Gimnazjum nr 2 w Chełmie

4. Agata Myszka-13 lat

n-l Marzena Drozda

Wyróżnienia Przedszkola

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Arka Przyszłości" w Chełmie

1. Jolanta Żołnacz-4 lata

n-l Agata Rogala

2. Natasza Panasiuk-6 lat

n-l Karolina Turkiewicz

Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie

3. Laura Toczko-6 lat

n-l Lilla Kicińska

4. Kornelia Kowalska-6 lat

n-l Lilla Kicińska

Przedszkole Miejskie nr 13 w Chełmie

5. Lidia Tarnacka - 6 lat

n-l Magdalena Kendzierawska

n-l Barbara Krzysztoń

Przedszkole Miejskie nr 15 w Chełmie

6. Amelia Hryniuk-4 lata

n-l Anna Harańczyk

Wyróżnienia Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

1. Mateusz Czarnota-12 lat

n-l Elżbieta Szewczak

W kategorii Stroików

Nagrody Przedszkola

Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie

1. Maja Antczak-5 lat

n-l Anna Mojsym-Bochen

Oddział Przedszkolny przy Pierwszej Społecznej Szkole Podstawowej w Chełmie

2. Sebastian Furtak-6 lat

n-l Joanna Mackiewicz

Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie

3. Kacper Kraczkowski - 6 lat

n-l Elżbieta Nowosad

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Arka Przyszłości" w Chełmie

4. Pola Langiewicz-7 lat

n-l Anna Biesiakiewicz

Nagrody Szkoła Podstawowa kl I-III

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego

1. Antoni Nowosad-8 lat

n-l Jolanta Marciniak

2. Wiktoria Dołchań-9 lat

n-l Bożena Stępień

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

3. Franek Charczuk-8 lat

n-l Agnieszka Zając

Nagrody Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmie

1. Monika Spodniewska-10 lat

n-l Lidia Kowalczuk

Szkoła Podstawowa nr 5Chełmie im. Marii Konopnickiej w  Chełmie.

2. Patrycja Orzechowska-11 lat

n-l Luiza Nieradko

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chełmie

3. Natalia Celińska - 12 lat

n-l Jolanta Szkodzińska

Nagrody gimnazjum

Gimnazjum nr 2 w Chełmie

1. Filip Szewczak-15 lat

n-l Marzena Drozda

2. Paula Grudka-15 lat

n-l Marzena Drozda

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

3. Monika Klaudel-13 lat

n-l Ewa Słomczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

4. Pola Sado-15 lat

n-l Marzena Jeleń

Wyróżnienia Przedszkola

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Arka Przyszłości" w Chełmie

1. Miłosz Wójcik-4 lata

n-l Agata Rogala

2. Filip Wawryniuk-5 lat

n-l Katarzyna Binienda

Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie

3. Oliwier Dobosz-6 lat

n-l Grażyna Mazurek

Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie

4. Maja Wagner-6 lat

n-l Ewelina Piskorska

Wyróżnienia Szkoła Podstawowa kl. I-III

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

1. Emilia Spyrka-7 lat

n-l Elżbieta Dras

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego

2. Kinga Krawczyk-9 lat

n-l Bożena Stępień

Wyróżnienia Szkoła Podstawowa kl IV-VI

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

1. Antonina Choma-10 lat

n-l Elżbieta Staniszewska

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

2. Emil Winiarski-11 lat

n-l Elżbieta Staniszewska

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego

3. Jakub Stołpiak-10 lat

n-l Bożena Stępień

4. Oliwia Łuć-10 lat

n-l Bożena Stępień

Wyróżnienia Gimnazjum

Szkoła Podstawowa nr 5Chełmie im. Marii Konopnickiej w  Chełmie

1. Maja Langiewicz-13 lat

n-l Luiza Nieradko

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

2. Julia Smerdel-15 lat

n-l Marzena Jeleń

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

3.Joanna Mazurek-15 lat

n-l Anna Smutniak

Nagrody w Kategorii Palm

Nagrody Przedszkola

Oddział Przedszkolny przy Pierwszej Społecznej Szkole Podstawowej w Chełmie

1. Hanna Mil-6 lat

n-l Joanna Mackiewicz

Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie

2. Maria Szadkowska-5 lat

n-l Renata Dufek

Nagrody Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

1. Marta Chołody-12 lat

n-l Elżbieta Szewczak

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

2. Kamila Sanek-10 lat

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

3. Karol Szczablewski-11 lat

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego

4. Kacper Grzywna-12 lat

n-l Jolanta Marciniak

Szkoła Podstawowa nr 5Chełmie im. Marii Konopnickiej w  Chełmie

5. Roksana Mielniczuk-10 lat

n-l Luiza Nieradko

Nagrody gimnazjum

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Sybiraków w Chełmie

1. Wiktoria Czwórnóg-15 lat

n-l Marzena Jeleń

Gimnazjum nr 2 w Chełmie

2. Eryk Lizer-16 lat

n-l Marzena Drozda

Wyróżnienia Przedszkola

Przedszkole Miejskie nr 12 w Chełmie

1. Antoni Białowąs-6 lat

n-l Joanna Zygarlicka

Wyróżnienia Szkoła Podstawowa kl. I-III

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego

1. Emilia Wójtowicz-9 lat

n-l Anna Jabłońska

Wyróżnienia Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego

1. Marlena Baranowska-10 lat

n-l Bożena Stępień

Szkoła Podstawowa nr 5Chełmie im. Marii Konopnickiej w  Chełmie

2. Zuzanna Szponar-10 lat

n-l Luiza Nieradko

3. Sandra Fajman-10 lat

n-l Luiza Nieradko

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

4. Karolina Iwko-12 lat

n-l Edyta Bubiłek - Wójcik

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

5. Katarzyna Kozłowska-11 lat

n-l Marzena Drozda

Komisja pragnie złożyć podziękowania autorom prac oraz nauczycielom, którzy przyczynili się do powstania bardzo ciekawej wystawy.

MDK Chełm
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
MDK Chełm dodany
 
Odsłon: 1357
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na chelm.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu chelm.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

730 357 530

alarmSkrzynka alarmowa

alert.chelm@gada.pl

emailRedakcja e-mail

chelm@gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone chelm.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Fotowoltaika, montaż i wycena
x