Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
home > Start > Aktualności > Wyniki konkursu świątecznego
Rozmiar tekstu:
AAA
CHEŁM
2016.12.09 14:49 | aktualizacja: 2016.12.09 15:00

Wyniki konkursu świątecznego

8 grudnia 2016 odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród laureatom konkursu Hej kolęda, kolęda.
Wyniki konkursu świątecznego
Wyniki konkursu świątecznego

Na konkurs "Hej kolęda, kolęda" nadesłano 547 prac plastycznych, w tym 407 prac malarskich, 140 szopek z 42 placówek oświatowych.

Zapraszamy do zapoznania się z protokołem Protokół Chełm z posiedzenia Komisji Konkursowej powołanej do oceny prac plastycznych nadesłanych na konkurs "Hej kolęda, kolęda".

Skład Komisji:

1. Jagoda Barczyńska - historyk sztuki - przewodnicząca

2. Krystyna Rutyna - nauczyciel plastyki MDK

3. Violetta Furtak - nauczyciel plastyki MDK - pracownia inicjatyw kulturalnych

4. Agata Sobczyk - pracownia inicjatyw kulturalnych - sekretarz

5. Anna Bobruś - Chołota - pracownia inicjatyw kulturalnych

Prace nadesłano z następujących placówek:

1. Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie

2. Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie

3. Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie

4. Przedszkole Miejskie nr 8 w Chełmie

5. Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie

6. Przedszkole Miejskie nr 11 w Chełmie

7. Przedszkole Miejskie nr 12 w Chełmie

8. Przedszkole Miejskie nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

9. Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Arka Przyszłości"

10. Przedszkole Miejskie nr 15 w Chełmie

11. Językowe Przedszkole Integracyjne "W Kasztanowym Parku"

12. Przedszkole Samorządowe w Sawinie

13. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

14. Gminne Przedszkole w Rejowcu Fabrycznym

15. Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmie

16. Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie

17. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Nr 5 w Chełmie

18. Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

19. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

20. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

21. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

22. Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych "Arka"

23. Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Arka "Nasz Dom"

24. Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Chełmie

25. Gimnazjum Nr 2 im. Ks.Z. Berezeckiego w Chełmie

26. Gimnazjum Nr 6 w Chełmie

27. Szkoła Podstawowa w Sielcu

28. Publiczne Gimnazjum w Sielcu

29. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Wólka Kańska

30. Zespół Szkół w Rudzie Hucie

31. Szkoła Filialna w Rudzie

32. Zespół Szkół w Strachosławiu

33. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku

34. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Dorohusku

35. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czułczycach

36. Zespół Szkół w Okszowie

37. Zespół Szkół w Sawinie

38. Zespół Szkół w Żółtańcach - Szkoła Podstawowa w Żółtańcach

39. Szkoła Podstawowa w Czerniejowie

40. Gimnazjum Publiczne w Żmudzi

41. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Leśniowicach

42. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Kanie

Komisja Konkursowa po obejrzeniu wszystkich prac plastycznych postanowiła nagrodzić następujące osoby:

NAGRODA

Malarstwo

Nagroda-Kategoria 5-6 lat

1.Maja Oryszkiewicz-Polakowska-6 lat

Przedszkole Miejskie nr 12 w Chełmie

n-l Marzena Kobos

2.Michalina Juszczak-6 lat

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie / Oddział Przedszkolny

n-l Iwona Kot

n-l Joanna Mackiewicz

3.Paweł Czechowski-5 lat

Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie

n-l Jolanta Jaroszyńska

4.Marcel Skrok-6 lat

Przedszkole Miejskie nr 12 w Chełmie

n-l Joanna Zygarlicka

Nagroda-Kategoria 7-9 lat

1.Nikola Raczyńska-9 lat

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej nr 5 w Chełmie

n-l Maria Wójcik

2.Marcelina Szczepanik-8 lat

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Leśniowicach

n-l Beata Miszczak

3.Amelia Bednarz-8 lat

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej nr 5 w Chełmie

n-l Maria Wójcik

4.Nikola Ślusarczyk-9 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

n-l Elżbieta Staniszewska

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Nagroda-Kategoria 10-12 lat

1.Wiktoria Dzwonkowska-11 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

2.Aleksandra Kraszewska-10 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

3.Patrycja Mościcka-11 lat

Szkoła Podstawowa w Czerniejowie

n-l Stanisława Nafalska

4.Wiktoria Jadczak-12 lat

Szkoła Podstawowa w Czerniejowie

n-l Stanisława Nafalska

Nagroda-Kategoria 13-15 lat

1.Zofia Mazurek-13 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Chełmie

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

pedagog wspomagający-Agnieszka Jaroszek

WYRÓŻNIENIE

Malarstwo

Wyróżnienie-Kategoria 5-6 lat

1.Anna Kwiatoń-5lat

Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie

n-l Renata Kopka

2.Mikołaj Kister-6lat

Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie

n-l Elżbieta Nowosad

3.Wiktoria Nadolska-5 lat

Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie

n-l Ewa Rodziewicz

4.Anna Podkowa-5 lat

Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie

n-l Jolanta Jaroszyńska

5.Julia Nowosad-5 lat

Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie

n-l Renata Dufek

6.Laura Kłoczko-5 lat

Przedszkole Miejskie nr 12 w Chełmie

n-l Iwona Dobrzańska

7.Stanisław Wawrzyszuk-6 lat

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie/Oddział Przedszkolny

n-l Joanna Mackiewicz

8.Wiktor Słomczynski-6 lat

Gminne Przedszkole w Rejowcu

n-l Danuta Malarz

Wyróżnienie - Kategoria 7-9 lat

1.Piotr Maksymiuk-7 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

n-l Agnieszka Zapora

2.Kacper Jachymczak-9 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

n-l Jolanta Rozwód

3.Wiktoria Dargiewicz-9 lat

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej nr 5 w Chełmie

n-l Maria Wójcik

4.Kalina Jaworska-7 lat

Szkoła Podstawowa im. T.Kościuszki w Leśniowicach

n-l Agnieszka Romańczuk

5.Patrycja Łabuś-7 lat

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie

n-l Waldemar Kozłowski

6.Piotr Bojarczuk-9 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

n-l Bożena Goszczyńska

7.Kamila Rul vel Sochacz-9 lat

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej nr 5 w Chełmie

n-l Maria Wójcik

8.Amelia Musiatowicz - 9 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

n-l Elżbieta Staniszewska

n-l Anna Mazur

9.Martyna Wawryniuk-7 lat

Zespół Szkół w Żółtancach - Szkoła Podstawowa w Żółtańcach

n-l Dorota Gruszka

Wyróżnienie - Kategoria 10-12 lat

1.Oliwia Łuć-10 lat

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie

n-l Alicja Sroka

2.Tomasz Troć-12 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

NAGRODA

Szopka

Nagroda-Kategoria 5-6 lat

1.Zuzanna Jasyk-6 lat

Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie

n-l Grażyna Mazurek

2.Aleksandra Tofil-5 lat

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie/Oddział Przedszkolny

n-l Joanna Mackiewicz

3.Jagoda Chołota-6 lat

Przedszkole Miejskie Nr 12 w Chełmie

n-l Joanna Zygarlicka

Nagroda-Kategoria 7-9 lat

1.Oliwia Pietrzak-8 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

n-l Iwona Molin

2.Hanna Weberman-9 lat

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie

n-l Bożena Stępień

3.Julia Pawliczuk-9 lat

Szkoła Podstawowa w Sielcu

n-l Alicja Sędłak

4.Emilia Wójtowicz

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie

n-l Bożena Stępień

5.Monika Spodniewska-9 lat

Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmie

n-l Lidia Kowalczuk

Nagroda-Kategoria 10-12 lat

1.Anna Surma - 11 lat

Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmie

n-l Jolanta Szkodzińska

2.Oliwia Łuć-10 lat

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie

n-l Bożena Stępień

Nagroda-Kategoria 13-15 lat

1.Paula Grudka-15 lat

Gimnazjum Nr 2 im. Ks.Z. Berezeckiego w Chełmie

n-l Marzena Drozda

2.Kamila Szokaluk-15 lat

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dorohusku

n-Justyna Kiryczuk

3.Damian Kulesza-13 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

WYRÓŻNIENIE

Szopka

Wyróżnienie - Kategoria 5-6 lat

1.Karolina Walczuk-6 lat

Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie

n-l Elżbieta Nowosad

2.Weronika Pyda-6 lat

Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie

n-l Grażyna Mazurek

3.Emilia Jakimcio-6 lat

Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie

n-l Ewelina Piskorska

4.Antoni Szkodziński-6 lat

Przedszkole Miejskie nr 15 w Chełmie

n-l Małgorzata Raćkowicz

5.Zuzanna Ćwik-6 lat

Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie

n-l Ewelina Piskorska

6.Weronika Kaszczuk-6 lat

Językowe Przedszkole Integracyjne "W Kasztanowym Parku"

n-l Marzena Mazurek

7.Jakub Śliwiński-6 lat

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie/Oddział Przedszkolny

n-l Joanna Mackiewicz

n-l Iwona Kot

Wyróżnienie - Kategoria 7-9 lat

1.Karolina Szymańska - 7 lat

Szkoła Filialna w Rudzie-Hucie

n-l Kazimiera Powałka

2.Amelia Kogut-8 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

n-l Marianna Niemczuk

3.Kinga Zacharczuk-7 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie

n-l Marianna Niemczuk

4.Weronika Kulawczuk-8 lat

Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych "Arka"

n-l Elżbieta Iwaniszczuk

5.Dagmara Kozak-8 lat

Zespół Szkół w Sawinie

n-l Mariola Gałat

Wyróżnienie-Kategoria 10-12 lat

1.Martyna Przybylska-11 lat

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Kanie

n-l Teresa Trus

2.Julia Kot - 10 lat

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dorohusku

n-l Jolanta Giedz

3.Paulina Burian-10 lat

zespół Szkół w Sawinie

n-l Katarzyna Abramik

4.Karolina Różalska-10 lat

Zespół Szkół w Sawinie

n-l Irena Mazurek

5.Wiktoria Karpińska-11 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

6.Emil Winiarski-10 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

n-l Elżbieta Staniszewska

pedagog - Edyta Bubiłek-Wójcik

7.Amelia Kędzierawska-10 lat

Zespół Szkół w Sawinie

n-l Irena Mazurek

8.Aleksandra Kowalik-10 lat

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie

n-l Bożena Stępień

Wyróżnienie - Kategoria 13-15 lat

1.Jakub Sadlej-15 lat

Zespół Szkół w Strachosławiu

n-l Izabela Głowacka-Dżaman

2.Zuzanna Zalichta-13 lat

Gimnazjum Nr 2 im. Ks.Z. Berezeckiego w Chełmie

n-l Marzena Drozda

3.Anna Szczablewska-13 lat

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

pedagog wspomagający-Agnieszka Jaroszek

4.Julia Fronc-13 lat

Gimnazjum Publiczne w Żmudzi

n-l Bożena Skorniewska

Komisja pragnie złożyć podziękowania autorom prac oraz nauczycielom, którzy przyczynili się do powstania bardzo ciekawej wystawy. Na tym protokół zakończono.

Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy pokonkursowej w "Galerii na Górce" MDK.

Prace oglądać można do końca stycznia 2017.

MDK Chełm
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Wyniki konkursu świątecznego, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
MDK Chełm dodany
 
Odsłon: 2539
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na chelm.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu chelm.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

730 357 530

alarmSkrzynka alarmowa

alert.chelm@gada.pl

emailRedakcja e-mail

chelm@gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone chelm.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Fotowoltaika Sulęcin | Porównywarka Fotowoltaiki Sulęcin | Kalkulator mocy instalacji fotowoltaicznej Sulęcin
x